Slider

 Szanowni Państwo,

 informujemy, że w dniach od 05.10. do  07.10. 2018 r. Podziemna Trasa Turystyczna bierze udział w akcji 100% Sandomierza za 50% 

W tych dniach bilety będą mieć ceny promocyjne: Bilet normalny 6,50 zł , Bilet ulgowy 4,50 zł.

Serdecznie zapraszamy.


 

Szanowni Państwo,

informujemy, że od kolejnej soboty, tj. 21 kwietnia br. obowiązywać będą nowe ceny biletów wstępu na Podziemną Trasę Turystyczną:
- bilet ulgowy: 9 zł
- bilet normalny: 13 zł.

Prosimy o przekazanie najpóźniej do najbliższego piątku, tj. 20 kwietnia br.  informacji o przyjętych i umówionych rezerwacjach grup wycieczkowych, wysyłając e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jednocześnie informujemy, że rezerwacje dotychczas utworzone bezpośrednio w Podziemnej Trasie Turystycznej będą rozliczane według starych stawek.

 

Sandomierskie Centrum Kultury we współpracy z Muzeum Okręgowym w Sandomierzu wychodzi z propozycją dla mieszkańców i turystów, wprowadzając na nowy sezon turystyczny 2018 promocyjny bilet „3w1” wspólny dla 3 największych atrakcji miasta, tj. Bramy Opatowskiej, Podziemnej Trasy Turystycznej i Muzeum Okręgowego w Zamku.

Sprzedaż biletów rozpocznie się już od 21 kwietnia br., czyli od weekendu rozpoczynającego jednocześnie tegoroczny sezon turystyczny.

Bilety promocyjne będzie można kupić w dwóch punktach: w Centrum Informacji Turystycznej przy ul. Rynek 20 oraz w kasie w Zamku w Muzeum Okręgowym. Cena biletu normalnego wynosi 30,00zł, a bilet ulgowy kosztuje 20,00 zł.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z promocji!

herb sandomierz logo sck logo Centrum Informacji Turystycznej logo krepianka brama logo
© 2017 sandomierskiepodziemia.eu